10 kwietnia – powrót na zajęcia stacjonarne.

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Po kilku miesiącach przerwy wracamy do nauczania w formie stacjonarnej.

W najbliższą sobotę – 10 kwietnia spotkamy się w szkole z uczniami klas ,,B” oraz Przedszkolem, klasą 7, GCSE1, GCSE2 i A level.

Zajęcia lekcyjne odbywać się  będą według harmonogramu obowiązującego przed przerwą:

PRZEDSZKOLE – KL.3 9.00 – 12.00
KL.4 – KL.7 9.10. – 12.10
GCSE1 – A LEVEL 9.20 – 12.20

Na terenie szkoły panuje bezwzględny obowiązek przestrzegania zasad Regulaminu funkcjonowania szkoły w czasie epidemii.

Przypominamy, że:

• Uczniowie wchodzą do szkoły o wyznaczonym czasie i idą do swoich sal lekcyjnych.
  • Uczniowie klas: 7, GCSE1, GCSE2, A level podczas trwania lekcji powinni mieć założoną maskę zasłaniającą usta i nos. Jeżeli uczeń ze względów zdrowotnych zwolniony jest z noszenia maseczki, prosimy, aby zgłosił to wychowawcy klasy.
  • Po zajęciach uczniowie wyprowadzeni są przez nauczyciela i odbierani przez Rodziców na zewnątrz budynku.
  • Rodzice nie mogą wchodzić na teren budynku szkoły. Dorośli czekający przed wejściem muszą trzymać od siebie dystans (min.1 metr).

Jesteśmy wdzięczni Uczniom i Rodzicom, którzy do tej pory dostosowywali się do panujących zasad bezpieczeństwa. Przestrzeganie obowiązujących przepisów jest dowodem na poczucie odpowiedzialności za naszą organizację.

Wierzymy,  że najbliższe tygodnie, pomimo trudności, będą owocne i przyniosą nam wszystkim dużo radości.

Do zobaczenia w sobotę!