18 Czerwca – Wesoły Dzień Dziecka w Laxton Hall

Drodzy Rodzice i Opiekunowie

18 czerwca, po dwuletniej przerwie, polska społeczność będzie mogła kolejny raz spotkać się w Laxton Hall na obchodach Wesołego Dnia Dziecka.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w tym wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z informacjami przygotowanymi przez organizatora:

Laxton-Hall List od organizatora

W tym roku dla klas: 8, GCSE A, GCSE B, A level zostanie zorganizowana jednodniowa wycieczka autokarowa do Laxton Hall.

W sobotę uczniowie otrzymali wydrukowane pozwolenia na wyjazd, które muszą zostać zwrócone wychowawcom najpóźniej 14 maja.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkolnej wycieczce (tylko z klas: 8, GCSE A, GCSE B, A level) prosimy o przeczytanie listu z informacjami dotyczącymi wyjazdu, regulaminu oraz o wypełnienie zgody na wyjazd.

Laxton – list

Zgoda na udział w wycieczce

Dla uczniów pozostałych klas (przedszkole – klasa 7) 18 czerwca odbędą się regularne zajęcia w szkole.