Legitymacje Szkolne

Informujemy, że 10 i 17 listopada w szkole przyjmowane będą wnioski o wydanie lub
przedłużenie legitymacji uczniowskich.

Wszystkim Rodzicom, którzy subskrybują szkolny newsletter, mailowo wysłane zostały wnioski o legitymacje z już naniesionymi danymi naszej szkoły (prosimy o dwustronne drukowanie dokumentu)

Od najbliższej soboty druki wniosków dostępne będą także w szkole – w kawiarence, u administracji szkoły (sala nr 15) oraz u
wychowawców klas.

Wypełnione i czytelnie podpisane wnioski należy składać wyłącznie u administracji.

Przed oddaniem wniosku prosimy upewnić się, że opłaty za szkołę zostały uregulowane.
Ze względu na 30 dniowy okres oczekiwania na legitymacje, wypełnione wnioski będzie można złożyć w szkole
najpóźniej 17 listopada 2018.

UWAGA:
W celu przedłużenia ważności legitymacji uprzednio wydanej należy do wniosku dołączyć także legitymację, której wniosek ten dotyczy.