logo ciemne eng

Lockdown. Zawieszenie zajęć.

Szanowni Państwo

Przed nami trudny okres związany z wprowadzeniem kolejnego narodowego lockdown a tym samym powrotem do zdalnego nauczania.

Wiedząc, jak wielkie wyzwanie stoi przed uczniami i rodzicami w ciągu najbliższych tygodni i mając świadomość, że priorytetem stanie się dla nich nauka obowiązkowych przedmiotów, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu zajęć w naszej szkole na 2 miesiące – styczeń i luty, za te miesiące szkoła nie będzie pobierać opłat.

Wszystkich uczniów, którzy zechcą wykonać dodatkową pracę z języka polskiego oraz wirtualnie spotkać się ze swoimi nauczycielami i uczniami z polskiej szkoły — zapraszamy na nasz portal. Wychowawcy klas przygotują dla uczniów dodatkowe ćwiczenia, małe projekty do wykonania i drobne konkursy.

Drodzy Uczniowie – zaglądajcie do nas jak najczęściej, czytajcie, piszcie. Każda Wasza aktywność na portalu jest przez nas zauważona i doceniona, a prośba o dodatkowe zadania (tak, zdarzają się takie!) sprawia ogromną radość.

Rodzice – dziękujemy za dotychczasowe wsparcie naszej organizacji. Pozostańmy w kontakcie, w razie jakiekolwiek pytania, wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w marcu.

Wszystkie aktualne informacje będą pojawiać się na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

Tymczasem życzymy zdrowia, wytrwałości optymizmu.

Dyrekcja i Nauczyciele

PODZIEL SIĘ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email