logo ciemne eng

Nasz szkolny konkurs czytelniczy nadal trwa!

Dostosowując się do nowej, trudnej codzienności, zmieniamy zasady szkolnego konkursu czytelniczego.

Od dziś będziemy przyznawać punkty za wszystkie przeczytane książki, zarówno te wypożyczone jeszcze przed przerwą w szkolnej bibliotece, jak i te, po które dzieci sięgną z domowych bibliotek lub materiałów dostępnych online.

Za co przyznajemy punkty?

  • Za każdą przeczytaną książkę dziecko otrzymuje 1 punkt; prosimy wysłać imię, nazwisko, nr klasy ucznia oraz autora i tytuł przeczytanej książki na szkolny adres mailowy
  • Za przygotowanie krótkiej notatki zachęcającej do przeczytania książki – 2 punkty – w notatce (wysłanej na szkolny adres mailowy) należy podać imię, nazwisko, nr klasy dziecka oraz autora i tytuł książki + informacje zachęcające do jej przeczytania. Notatka może być wzbogacona o ilustracje/elementy graficzne. Najmłodszym mogą pomagać rodzice ☺

 

Aby zachęcić dzieci do czytania oraz wynagrodzić ich wysiłek, postanowiliśmy ufundować główną nagrodę – tablet – nie tylko dla jednego zwycięzcy konkursu, ale aż dla 3 uczniów, którzy będą najaktywniejszymi czytelnikami i zdobędą największą liczbę punktów!

 

Życzymy wspaniałych czytelniczych przygód!

PODZIEL SIĘ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email