Powrót wszystkich klas na zajęcia stacjonarne

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Z wielką radością informujemy, że od soboty 12 czerwca do końca roku szkolnego zajęcia stacjonarne będą odbywały się dla uczniów wszystkich klas.

Klasy 5a i 5b zostaną połączone i stworzą jedną klasę 5, wychowawczynią klasy pozostaje p.Małgorzata Tomacka.

Zajęcia klasy 1a prowadzone będą przez p.Grażynę Kuzimską w sali nr 9 (parter).

Zajęcia klasy 1b prowadzone będą przez p.Małgorzatę Budę w sali nr 11 (parter).

Zajęcia klasy 3a prowadzone będą przez p.Danutę Niebylską w sali nr 18 (1 piętro).

Zajęcia klasy 3b prowadzone będą przez p.Edytę Kilimar – Knap w sali nr 14 (parter).

Czas trwania lekcji pozostaje bez zmian.

PRZEDSZKOLE – KL.3 9.00 – 12.00
KL.4 – KL.7 9.10. – 12.10
GCSE1 – A LEVEL 9.20 – 12.20

Przed rozpoczęciem lekcji najmłodsze grupy: przedszkole i klasy 1 zbierają się w linku, przy głównym wejściu.

Uczniowie pozostałych klas idą bezpośrednio do swoich sal lekcyjnych.

Przypominamy, że rodzice i opiekunowie mogą wchodzić na teren budynku szkoły tylko po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie.

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że przez kolejne tygodnie będziemy mogli spotykać się w szkole ze wszystkimi uczniami.

Do zobaczenia!

Dyrekcja i Nauczyciele