Ważna informacja!

Szanowni Rodzice i drodzy Uczniowie

Zapewne z wielką radością przyjęliście wiadomość, że 8 marca zostaną wznowione stacjonarne zajęcia w szkołach. Mamy ogromną nadzieję, że powrót do szkół przebiegnie bezpiecznie i bez zakłóceń, co będzie oznaczało, że my także, w niedalekiej przyszłości (niestety jeszcze nie w marcu) będziemy mogli wrócić na zajęcia.

Bardzo prosimy o sprawdzanie strony internetowej i szkolnego portalu, gdzie będą pojawiały się aktualne informacje dotyczące wznowienia lekcji.

Tymczasem zawieszenie opłat za szkołę zostaje przedłużone na marzec; jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych Uczniów do odwiedzania portalu, gdzie nadal będą zamieszczane dodatkowe materiały dla chętnych.

Życzymy Wam drodzy Uczniowie udanego powrotu do szkół i mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce!

Dyrekcja i Nauczyciele