Ważne informacje dotyczące funkcjonowania szkoły

Rok szkolny 2019/20 dobiega końca.

Zgodnie z planem, 11 lipca obchodzilibyśmy uroczyste zakończenie roku.

Niestety, ze względu na obecną sytuację, powrót do szkoły, a co za tym idzie obchody kończące ten rok są niemożliwe.

Poniżej kilka najważniejszych informacji dotyczących funkcjonowania szkoły w najbliższych miesiącach

Świadectwa szkolne i promocja do kolejnej klasy

Świadectwa i dyplomy przygotowane przez wychowawców klas zostaną wręczone uczniom we wrześniu.

Uczniowie, którzy w tym roku szkolnym uczęszczali do szkoły i których rodzice uregulowali należne opłaty, zostaną automatycznie promowani do kolejnej klasy. W przypadku, gdy wychowawca zechce indywidualnie przedyskutować promocję ucznia, skontaktuje się bezpośrednio z rodzicem (mailowo lub telefonicznie) jeszcze przed datą zakończenia roku.

Opłaty za szkołę

Przypominamy, że wszyscy rodzice i opiekunowie zobowiązani są do uregulowania opłat za szkołę do lutego 2020 r. włącznie.

Prosimy o pilny kontakt, jeżeli ktoś z Państwa znajduje się w trudnej sytuacji finansowej i chciałby przedyskutować dogodną formę spłaty zadłużenia.

Aktualizacja danych

Bardzo prosimy o zaktualizowanie danych dziecka, wypełniając formę dostępną na stronie.

Nauczanie online

Przygotowując się na różne scenariusze dotyczące powrotu do szkoły we wrześniu, jesteśmy w trakcie opracowywania platformy edukacyjnej, która pozwoli nam prowadzić lekcje online.

Kolejny raz – bardzo prosimy o aktualizację danych ucznia oraz subskrypcję szkolnego newslettera – tylko w ten sposób będziecie Państwo otrzymywać wiadomości na bieżąco i dacie szkole szansę na sprawny i efektywny kontakt.

Zapisy na rok szkolny 2020/21

Lista zapisów jest otwarta.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, który dostępny jest na naszej stronie (zakładka: zapisy).