logo ciemne eng

Zamiany w sposobie prowadzenia zajęć

W związku z najnowszymi regulacjami dotyczącymi odbywania się zajęć dodatkowych i pozalekcyjnych w trakcie lockdown, w okresie: 7.11 – 28.11 zajęcia stacjonarne w naszej szkole będą zawieszone.

Nauczanie będzie odbywać się za pomocą szkolnego portalu.
Wszystkie materiały udostępniane będą przez nauczycieli w soboty. Na profilu każdej klasy wychowawcy zamieszczą indywidualne wskazówki dotyczące przygotowywanych przez nich lekcji.

Wiemy, że żadne rozwiązanie nie zastąpi stacjonarnych zajęć w szkole, bezpośredniego kontaktu z nauczycielem i rówieśnikami, jednak mamy nadzieję, że materiały opracowane przez nauczycieli będą ciekawe, aktywizujące i przede wszystkim zapewnią uczniom ciągłość procesu dydaktycznego, który w przypadku każdego przedmiotu, w tym języka polskiego, jest niezbędny do osiągnięcia postępów.

Szanowni Rodzice!
Dziękujemy za wsparcie, które okazujecie swoim dzieciom, pracując z nimi i doskonaląc ich umiejętności językowe. Przed nami kilka kolejnych wymagających tygodni, wierzymy, że nasz wspólny wysiłek sprawi, że dzieci chętnie będą uczyć się języka polskiego (nawet w tych trudnych warunkach), a nasza praca przyniesie pozytywne rezultaty.

Drodzy Uczniowie!
Życzymy Wam dużo zdrowia, wytrwałości i energii. Logujcie się na portal w każdą sobotę. Czekamy na Was!

Nauczyciele i Dyrekcja

PODZIEL SIĘ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email