logo ciemne eng

Zmiany w sposobie spędzania przerwy na lunch (10.45 – 11.15)

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że od najbliższej soboty (1 lutego) obowiązywać będą zmiany w sposobie spędzania przerwy na lunch.

  • Na czas przerwy (10.45 – 11.15) brama wjazdowa na teren parkingu (playground) będzie zamknięta. Prosimy o zaparkowanie samochodów na pozostałych parkingach, jeżeli zamierzacie Państwo opuszczać lub wjeżdżać na teren szkoły w tym czasie. 

 

  • Podczas trwania przerwy uczniowie klas 4 – A Level będą mogli korzystać z kortów tenisowych. Dzieci będą mogły grać tam m.in w piłkę nożną (w zależności od liczby obecnych). Nauczyciele, tak jak dotychczas, będą pilnować bezpieczeństwa, jednak mając na uwadze dodatkowe niebezpieczeństwo wynikające ze zwiększonej aktywności fizycznej uczniów, zapraszamy Państwa do czynnego włączenia się w dyżurowanie (zgłoszenia będzie przyjmować p.Elżbieta Bujalska w pok.15, w godz. 9.30 – 13.30). Przypominamy także, że obowiązek dbania o bezpieczeństwo dzieci należy do wszystkich przebywających na terenie budynku, nie tylko dyżurujących nauczycieli. Jeżeli ktoś z Państwa nie wyraża zgody na spędzanie przerwy przez dziecko na korcie tenisowym, prosimy o zgłoszenie tego nauczycielowi przed rozpoczęciem zajęć w sobotę 1 lutego lub wysłanie maila na adres szkoły info@polskaszkolabham.co.uk.
    Dzieci, które będą spędzały przerwę na kortach muszą mieć odpowiednie obuwie (przeznaczone do grania na astro turf). Na terenie kortów zabronione jest spożywanie jedzenia i picia.

 

  • W wypadku deszczu lub śniegu, dyrektor może podjąć decyzję o spędzeniu przerwy w salach lekcyjnych. Decyzja ta będzie podejmowana w dniu zajęć (w soboty), co niestety uniemożliwi wcześniejsze powiadomienie rodziców.

Wierzymy, że wprowadzone zmiany spodobają się uczniom i dadzą im szansę na rozładowanie energii (w kontrolowany sposób).

 

Dyrekcja i Zarząd

PODZIEL SIĘ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email