KONIEC ROKU SZKOLNEGO

Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice

11 lipca oficjalnie kończymy rok szkolny 2019/20; rok, który tak nieoczekiwanie zakończył się dla nas już w marcu.

Przed nami dwa miesiące wakacji. Mam nadzieję, że będą one czasem wypoczynku, czasem pełnym atrakcji, nowych przygód i ciekawych znajomości.

Wierzę, że we wrześniu spotkamy się pełni sił i energii, gotowi do nauki i podjęcia nowych wyzwań.

Szkoła dołoży wszelkich starań, abyśmy w nowym roku szkolnym bezpiecznie wrócili na zajęcia, aktualne informacje będą pojawiać się na naszej stronie internetowej i profilu Fb. W drugiej połowie sierpnia opublikujemy nowy kalendarz, plan lekcji i zmieniony regulamin bezpieczeństwa.

Tymczasem, w imieniu swoim i wszystkich nauczycieli, życzę udanych zasłużonych wakacji.

Do zobaczenia

Aleksandra Cyglicka