logo ciemne eng

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

 

Nowy Rok Szkolny 2021/22 rozpocznie się w sobotę 11 września.

Zapraszamy wszystkich uczniów na pierwsze zajęcia lekcyjne, które odbędą się według poniższego harmonogramu:

KLASA

CZAS TRWANIA LEKCJI

PRZEDSZKOLE – KL.3

9.00 – 12.00

KL.4 – KL.7

9.10. – 12.10

KL.8 – A LEVEL

9.20 – 12.20

 

O wskazanej godzinie, przed wejściem do budynku od strony parkingu (playground), na uczniów każdej klasy będą czekali wychowawcy.

Wszystkich członków naszej organizacji nadal obowiązuje regulamin funkcjonowania szkoły w trakcie trwania epidemii. Oznacza to, że do głównego budynku mogą wchodzić tylko uczniowie i pracownicy szkoły.

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA POLSKIEJ SZKOŁY SOBOTNIEJ

Na pierwszych zajęciach wychowawcy klas przekażą uczniom informacje dotyczące wymaganych przyborów i materiałów, które wykorzystywane będą podczas lekcji w trakcie roku szkolnego. W pierwszą sobotę dzieci powinny przynieść ze sobą przybory do pisania.

W trakcie zajęć nauczyciele wyznaczają uczniom krótką przerwę, podczas której dzieci będą mogły zjeść przyniesiony przez siebie niewielki lunch.

Przypominamy, że jeżeli nie było innych, indywidualnych ustaleń, uczniowie otrzymali automatyczną promocję do wyższej klasy (np. ubiegłoroczna klasa 1a będzie tegoroczną klasą 2a); jeżeli ktoś z Państwa nie jest pewny, na liście której klasy znajduje się jego dziecko, zapraszamy do kontaktu:
info@polskaszkolabham.co.uk

Pełni radości i pozytywnej energii nie możemy doczekać się powrotu do szkoły; wierzymy, że to będzie udany rok!

Do zobaczenia,

Dyrekcja i Nauczyciele

PODZIEL SIĘ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email