logo ciemne eng

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice

 

17 lipca kończymy rok szkolny 2020/21.

Ze względu na regulacje związane z panującą pandemią nie możemy zorganizować uroczystej akademii. Ostatnie trzygodzinne zajęcia odbędą się z wychowawcami klas, wtedy też zostaną uczniom wręczone świadectwa, dyplomy i nagrody.

Mamy nadzieję, że kolejny rok szkolny przyniesie więcej swobody, rozluźnienia i wolności.

Tymczasem, kończąc obecny, pragniemy podziękować wszystkim, którzy sprawili, że nasza szkoła, pomimo trudności, w roku 2020/ 21 mogła działać, realizować swoje cele i założenia.

Przede wszystkim dziękujemy naszym wspaniałym Nauczycielom, którzy w tym trudnym, niepewnym okresie doskonale wypełniali swoje obowiązki. Dziękujemy za nauczanie, dopingowanie i zachęcanie uczniów do nauki. Dzięki Waszej pracy i poświęceniu możemy zakończyć ten rok z poczuciem zadowolenia i satysfakcji.

Dziękujemy naszym Uczniom, którzy tak sumiennie uczęszczali na zajęcia. Widząc Waszą pracę, zaangażowanie (zarówno podczas zajęć w szkole, jak i na platformie online), patrząc na postępy, mieliśmy poczucie, że nasza praca była ważna i potrzebna. Jesteśmy ogromnie dumni z każdego Waszego sukcesu!

Rodzicom i Opiekunom dziękujemy za wspieranie naszej organizacji,  za respektowanie panujących zasad oraz za motywowanie dzieci do nauki języka polskiego.

Pragniemy życzyć wszystkim wspaniałych wakacji, udanego zasłużonego odpoczynku. Oby był bezpieczny i zdrowy. Wierzymy, że we wrześniu spotkamy się wszyscy pełni sił i zapału; gotowi do pracy i podjęcia kolejnych wyzwań.

 

Do zobaczenia!

Zarząd i Dyrekcja

 

 

PODZIEL SIĘ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email