logo ciemne eng

Zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole w czasie epidemii

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Po kilku miesiącach przerwy wracamy do nauczania w formie stacjonarnej. Wszyscy pracownicy zadbali o to, aby szkoła była do tego odpowiednio przygotowana. Przypominam jednak, że bezpieczeństwo nas wszystkich zależy od odpowiedzialności oraz przestrzegania zaleceń i procedur przez całą szkolną społeczność.

Bardzo proszę o postępowanie zgodnie z zasadami zawartymi w dokumentach regulujących funkcjonowanie szkoły w okresie epidemii:

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA POLSKIEJ SZKOŁY SOBOTNIEJ

RA Polish School Covid

Wierzę, że pomimo trudności nadchodzący rok szkolny będzie dla Uczniów rokiem pełnym ciekawych wyzwań, radości z sukcesów. Życzę Wam tego, Drodzy Uczniowie, z całego serca. Rodzicom życzę, aby był to rok satysfakcjonującej współpracy z Nauczycielami i dumy z osiągnięć dzieci.

Aleksandra Cyglicka

PODZIEL SIĘ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email